O nas

START

Jesteśmy z wami od 2018

19

Stodoła

Dom wraz z stodołą, które znajdują się na naszym placu mają swoją historię. Jest to 100-letni budynek, w którym kiedyś mieszkał szewc. Kto już był u nas to widział kwiatki w trzewikach. To właśnie obuwie, które powstało przez tego szewca.  Dbamy o historię tego domu, dlatego też staramy się jak najwięcej rzeczy wykorzystać

stare

N

A

T

u

R

A

Tym co nasz wyróżnia, to przede wszystkich wszechobecna zieleń. Piękne widoki na babią górę. To taka nasza zielona lanckorońska plaża.
To właśnie z naszej kaczki was karmimy. Serwujemy lokalne produkty. Głównie zaopatrujemy się w naszej lanckorońskiej piekarni.

f

o

o

d

t

r

u

c

k

a

u

t

o

s

a

n

Nasz Autosan dojechał do nas z Wielopola w 2020. Wcześniej służył jako transport dla dzieci do szkoły. Teraz, jest to idealna miejscówka na imprezy, a w ciągu dnia służy jako baza dla dzieciaków. Nie ukrywam, że jak do nas przyjechał cieszyłyśmy się równie mocno jak dzieci.
Na naszym chilloucie możesz zorganizować swoje urodziny, przyjęcie komunijne czy baby shower. Napisz do nas maila lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej.

IMPREZY

OKOLICZNOŚCIOWE